Kayapalı Elektronik Anahtar 7  gün 24  saat Bursa'da hizmet vermektedir.  İşyerimiz kapalı olsa dahi, Bize Telefonla ulaşabilirsiniz.  Tel : 0224 254 40 61 Cep: 0532 482 59 50

 

KAYAPALI ANAHTARCI HAKKINDA

     

 

        Firmamız günün 24 saati Bursa'da hizmet vermektedir. İşyerimiz kapalı olsa dahi Cep: 0532 482 59 50 - Tel: 0224 254 40 61 numaralarından bize ulaşabilirsiniz. Amacımız; firmamız için müşteri memnuniyetidir. Yaptıracağınız işi uzman kişilere yaptırın ki zor durumda kalmayın.

       Şirket kurucumuz Hacı Tahsin Kutay 1950 doğumlu olup, 1976 yılında Anahtarcılık ve Çilingir mesleğine başladı. Bu güne kadar tecrübe ve deneyiminle Bursa İlinde çok ustalar yetiştirdi. Anahtarcılık ve Çilingir konusunda uzman ustalardan biri oldu. Tahsin ustanın çaba ve girişimleri sayesinde firmamız güzel yerlere geldi. Hacı Tahsin ustamızı 10.03.2016 tarihinde kaybettik. Allah rahmet eylesin.

 

     Şirket bazında tecrübeyi, dürüstlüğü, müşteri memnuniyetini, meslek ahlakı ve mesleki haklara saygıyı ilke edinmiş ve 2004 yılında şirketi oğluna devretmiştir. Baba mesleğini devralan Ustamız Tahsin Kutay 1993 yılından beri ustası olan babasından öğrendiği anahtarcılık mesleğini günümüz teknolojisi ile birleştirerek Immobilizer oto anahtar sistemlerinde Ülkemizde ve yaşadığı Bursa ilinde konusunda uzman ustalar arasında yer aldı.Yaşının genç olmasından dolayı, girişimciliği ve teknolojiyi yakalama hırsı firmamızı daha ileri seviyelere götürmektedir. Müşterilerimize hizmet konusunda teknolojiyi sonuna kadar takip etmeyi amaç edinmiştir.

     Firmamızın amacı müşterilerimizi ve meslektaşlarımızı doğru yerde, doğru zamanda, sürekli müşteri memnuniyeti bilinci ile buluşturmaktır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kayapalı Elektronik Anahtar - Bursa Çilingir ve İmmobilizer Anahtar Hizmetleri